KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Grafiskt blad 14534477
nr 1453 4477
Grafiskt blad
Catrin Johansson, "Zebras". Signerad, numrerad 22/50, Giclee fine art. Bildmått: 27x37. 5 cm, yttermått inklusive ram: 31x41 cm, oramat löst blad
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 7 mars 2022
kl 18:57:36
7/3 01:45:12